1 mayıs açıklamalar adana alibeyköy almanya altınşehir amed amerika anadolu anadolu alevi hareketi anadolu federasyonu anadolu kültür merkezi ankara antakya antalya antep anti-emperyalist cephe armutlu armutlu haber ataşehir avcılar avrupa avusturya bağcılar bahçelievler bakırköy basın emekçileri meclisi bayrampaşa belçika belgesel beşiktaş beykoz boğaziçi bulgaristan bursa cephe milisleri çağlayan çanakkale çayan çayan mahallesi çekmece çerkezköy dağevleri denizli dersim dev-genç devrimci alevi hareketi devrimci işçi hareketi dhkc dhkc gerilla direnişler diyarbakır doğançay duyurular dünya düzce elazığ emekli meclisi esenyurt eskişehir festival filistin filmler FOSEM Fransa galatasaray gazi Gebze gençlik gerilla giresun gözaltı grup yorum gülsuyu gülsuyu gülensu gündoğdu hacı ahmet Hacıahmet hacıhüsrev halk bahçesi halk cephesi halk meclisi halkın hukuk bürosu halkın mühendis mimarları hasan ferit gedik hasköy hatay hindistan hollanda Isparta idil halk tiyatrosu idil kültür merkezi ikitelli ingiltere İngiltere istanbul isveç isviçre İsviçre işçi meclisi italya izmir kadıköy kampanyalar kamu emekçileri cephesi karadeniz kartal kazova kazova bülten kınık kıraç kocaeli kore kurslar kuruçeşme küba küçükçekmece kültür sanat kütahya lubnan malatya maltepe Maraş mardin Mektuplarımızla Tecriti Kıralım mersin muğla Muharrem Karataş munzur nurtepe okmeydanı ortaköy ömürtepe örnektepe piknik Polonya radyo röportajlar sakarya samsun sanat meclisi sarıgazi sesli okuma Sevgi Erdoğan Vefa Evi siirt silivri silvan sinop spor suriye sümerler şiir şiirler şişli taksim tavır dergisi TAYAD tekirdağ tiyatro Tokat trabzon tuzla türkiye UTMP videolar wan yalova yenibosna yeşilkent yunanistan yürüyüş dergisi Zürich

TAYAD Eylül 2020 Özgür Tutsak Listesi


TAYAD Eylül 2020 Özgür Tutsak Listesi
ADANA F TİPİ HAPİSHANESİ (KÜRKÇÜLER)
1.   Cengizhan PİLAF
2.   Fatih Özgür AYDIN 
3.   Umut Gündüz ALTUN
4.   Fikret KARA
5. Sezai Demirtaş

ALİAĞA ŞAKRAN KADIN HAPİSHANESİ (İZMİR)                     
1.   Güzin TOLGA
2.   Didem AKMAN     
3.    Tuğçenur ÖZBAY

BANDIRMA 1 NOLU T TİPİ HAPİSHANESİ
1.            Abdurrahman Aziz ARSLAN
2.            Serkan Örs       

BURHANİYE T TİPİ HAPİSHANESİ
1.   Mehmet SEVİK
2.   Nedim ÖZTÜRK
3.   Zeki DEMİR
4.   Rıza KARTAL        
5.   Mustafa GÖK
6. Serkan Onur YILMAZ
7. Nurettin KAYA  
8. Sezer ERGİN
       9.Alişan TABUROĞLU

BOLU F TİPİ HAPİSHANESİ
1.   Metin Yavuz
2.   Veysel Şahin
3.   Emrah DOĞAN
4.   Ayberk DEMİRDÖĞEN
5.   Süleyman MATUR
6.   Latif MOLLAAHMETOĞLU
7.   Deniz ŞAH
8. Emrah YAYLA
9. İlhan KAYA 
10.Musa KURT

BOLU T TİPİ HAPİSHANESİ
1.   Sevcan ADIGÜZEL
2.   Hatice AŞIK 

BALIKESİR L TİPİ HAPİSHANESİ (KEPSUT)
1.   Hüseyin ÖZARSLAN
2.   Bülent BAĞCI
3.   Arif ERSÖNMEZ
4. Cem GÖÇER
5. Cemal YAŞAR
6. Ethem ZARİÇ
7. Celal ÖNKOYUN
8. Dursun KAŞ

DÜZCE T TİPİ HAPİSHANESİ
1.   Pınar BİRKOÇ
2.   Aycan ÇİÇEK

EDİRNE F TİPİ HAPİSHANESİ
1.   Hüseyin KARAOĞLAN
2.   Osman BEYAZKAYA
3.   Hüseyin ÖZEN
       4.   İnan GÖK
5.   Serdal KARAÇELİK
6.   Sezgin ZENGİN
7.   Ali ÜLGÜ           
8.   Selmani ÖZCAN
9  .Ümit ÇOBANOĞLU
10. Sadık ÇELİK
11. Güven GÜZELER
12. Ergün AKDOĞAN
13. Veli DİKME
14. İsmet ÖZDEMİR
15. Erdal SALTIK
16. Hakan İNCİ

ELAZIĞ E TİPİ KAPALI HAPİSHANESİ (ELAZIĞ)
1.   Murat GÜNDOĞDU

GEBZE M TİPİ HAPİSHANESİ
1.   Dursun GÖKTAŞ
2.   Nurhan YILMAZ
3. Mesude PEHLİVAN
4. Selda KARATAŞ  

İZMİR KIRIKLAR 1 NO LU F TİPİ HAPİSHANESİ
1.   Hacı DEMİR
2.   Bekir ŞİMŞEK    
3.   Güven USTA
4.   Remzi UÇUCU
5.   Rıza ÖZÇOLAK
6.   Servet GÖÇMEN

İZMİR ŞAKRAN 2 NO LU T TİPİ HAPİSHANESİ
1.   Cengiz ÖZEL
2.   Mehmet Ali ASLAN

İZMİR ŞAKRAN 1 NO LU T TİPİ HAPİSHANESİ (ŞAKRAN/ İZMİR)
1.   Ufuk KESKİN   
2.   Emre SARIGÜL
3.   Sercan Ahmet ARSLAN
4.   Özgür KARAKAYA
5.   Yasin KARASULU
6.   Eser MORSÜMBÜL
       7.   Mithat ÖZTÜRK


İZMİR ŞAKRAN ÖZEL TİP HAPİSHANESİ
-              Şerif TURUNÇ

İZMİR ŞAKRAN 4 NO LU T TİPİ HAPİSHANESİ (ŞAKRAN/ İZMİR)
1.   Abidin ATEŞOĞLU
2.   Abdullah ÖZGÜN
3.  Ozan KOLUKISA

KANDIRA 1 NO LU F TİPİ HAPİSHANESİ ( Kandıra/KOCAELİ)
1.   Nebiha ARACI
2.   Nurgül ACAR 
3.   Gamze EROĞLU
4.   Sevcan GÖKTAŞ
5.   Gülay EFENDİOĞLU
6.   Sultan IŞIKLI
7.   Yıldız KESKİN
8.   Derya TAŞKIRAN
9.   Menekşe TOSUN
10. Türkan ÖZEN
11. Tülin SOYHAN
12. Özlem TAŞDEMİR
13. Sevgi SAYMAZ
14. Yeliz TÜRKMEN
15. Aysun AKDAĞ
16. Meral DÖNMEZ
17. Semiha EYİLİK

KANDIRA 2 NO LU F TİPİ HAPİSHANESİ (Kandıra/KOCAELİ)
1.   Ali TEKE
2.   Fırat ÖZÇELLİK
3.   Erkan KARATAŞ
4.   Mehmet AKDEMİR
5.   Serkan FİKİR
6.   Turgay AYYILDIZ
7.   Bülent ERKOL
10. Hüseyin Furkan ULUKIR
11. Ufuk SAYAROĞLU
12. Murat ÇEÇEN
13. Ali Kemal AŞIK 
14. Cemal AYDOĞAN                 
15. Yasin CİYHAN
16. Umut GÜNEY   
20. Hakan YILMAZÖZ

KIRIKKALE F TİPİ HAPİSHANESİ  (KIRIKKALE)
1.   Mehmet BILDIRCIN
2.   Raşit DÖRTYOL
3.   Ercan YILDIZ
4.   Gökhan GÜNDÜZ
5.   Mehmet TUNCAY
6.   Orhan NAMLI
7.  Mulla ZİNCİR
8. Nazım Şafak KORKMAZ
9. Sadık KARAASLAN

KAYSERİ T TİPİ HAPİSHANESİ (KADIN KAPALI)
1.   Rukiye SERÇE
2.   Meryem ÖZSÖĞÜT
3.  Elif ERSOY
    
SİNCAN KAPALI KADIN HAPİSHANESİ
1.   Filiz GENCER
2.   Fadik ADIYAMAN
3.   Elif AKKURT
4. Eylem YÜCEL
5.   Ayten ÖZTÜRK
6. Sibel BALAÇ


SİLİVRİ 2 NOLU L TİPİ HAPİSHANESİ
1.   Şahin KESKİN
2.   Ferdi SARIKAYA  
3.   Engin ATEŞ
4.   Haydar DOĞAN
5.   Murat ERTÜRK
6.   Müslüm GÖNÜL
7.   Tunç Ali BAYAR 

SİLİVRİ 6 NOLU L TİPİ HAPİSHANESİ
1.   Cem ÖZCAN
2.   Nazım ARSLAN
3.   Mehmet Ali FIRAT
4.   Mustafa Özgür MULLA
5.  Mesut BÖYÜR
6.  Ali ÖNAY
7. Kadir DOĞAN
8. Cengiz OKUYAN
SİLİVRİ 9 NOLU (KAPALI) HAPİSHANESİ
1.   İsmail AKKOL
2.   Mehmet YÜCETEPE
3. Selçuk KOZAĞAÇLI
4. Behiç AŞÇI
5. Ümit İLTER
6. Caferi Sadık EROĞLU
7. Yılmaz VİRANER
8. Ümit ÇİMEN
9. İsmail KARA
10. Rıdvan AKBAŞ
11. Mehmet Özdemir
12. Cemil KURT
13. Murat CANIM
14. Mücahit GÜNEŞ
15. Hüseyin KÜTÜK 

SİLİVRİ 9 NOLU (KAPALI) HAPİSHANESİ - KADINLAR
1.            Aysu BAYKAL
2.            Barkın TİMTİK
3.            Emel YEŞİLIRMAK
4.            Hatice Ruken KILIÇ
5.            Melek Yalçın
6.            Naime ÇAKMAK
7.            Merve KURT
8.            Sultan GÖKÇEK
9.            Bergün VARAN
10.          Kamile KAYIR
11.          Nuriye GULMEN
12.          Bahar ERTURK
13.          Oya ARSLAN
14.          Çiğdem ŞENYİĞİT
15.          Sultan KAYA
TEKİRDAĞ 1 NO LU F TİPİ HAPİSHANESİ (TEKİRDAĞ)
1.   Hasan Tahsin AKGÜN
2.   Süleyman ACAR
3.   Gökhan YILDIRIM
4.   Utku AYKAR
5.   Sezgin ÇELİK
6.   Ali Osman KÖSE
7.   Ercan KARTAL
8.   Canip TARHAN
9. Barış ARAS
10.Edip TARHAN 
11.Veli ELYAKUT
12.Serdar POLAT
13.Cihan ZERAYAK
TEKİRDAĞ 2 NO LU F TİPİ HAPİSHANESİ (TEKİRDAĞ)
1.  Ali NAZİK
2.   Cem YILMAZ
3. Hakan KARABEY
4. Cem DURSUN
5.  İbrahim YILMAZ
6. Özgür YILMAZ
7. Süleyman GÖKTEN
8. Hasan Basri YILDIZ

TEKİRDAĞ 1 NO LU T TİPİ HAPİSHANESİ
Umut ABAY                                       
TEKİRDAĞ 2 NO LU T TİPİ HAPİSHANESİ
 Engin GÖKOĞLU
VAN KAPALI YÜKSEK GÜVENLİKLİ HAPİSHANESİ
1.   Murat KAYMAZ   
2.   Mecit ŞAHİNKAYA
3.   Taner KORKMAZ
4.   Rabbena HANEDAR
5.   Yusuf Kenan DİNÇER
6.   Talat ŞANLI
7.   Akil NERGÜZ

VAN F TİPİ HAPİSHANESİ
1.   Çağrı AVCI
MALTEPE ÇOCUK HPS:
1.            Berdan AKÇİÇEK

SİNCAN 3 NO’LU L TİPİ HAPİSHANESİ
1.            Acun KARADAĞ
2.            Alev ŞAHİN
3.            Nazan BOZKURT
4.            Mehmet DERSULU
5.            Mahmut KONUK
6.            Armağan ÖZBAŞ





[blogger]

Author Name

Halkın Sesi TV

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.